Uwaga! Brak wolnych miejsc!

Pani Agnieszka jest bardzo sympatyczną i zawsze uśmiechniętą osobą. Jest również doskonałym lektorem, który z ogromnym zaangażowaniem i w interesujący sposób wzbogaciła moje słownictwo  poprzez ciekawe i różnorodne ćwiczenia językowe podczas lekcji. W bardzo przystępny i zrozumiały sposób tłumaczy zawiłe zasady gramatyki, a przekazaną wiedzę egzekwuje od swojego ucznia na każdej lekcji. Jestem naprawdę zadowolona z postępów jakie poczyniłam. 
Pracuję z klientami zagranicznymi i bardzo często podczas naszych lekcji Pani Agnieszka z dużym zaangażowaniem pomagała mi przygotować się do rozmów handlowych prowadzonych w języku angielskim.

Jeżeli ktokolwiek zechce rozpocząć, czy też kontynuować przygodę z językiem angielskim, POLECAM lekcje z Panią Agnieszką.

Ewa, Specjalista ds. handlu.


Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Wysokie kompetencje lektora Pani Agnieszki Jeżyk-Chlebowskiej da się odczuć już na pierwszych zajęciach.Indywidualne podejście do każdego klienta owocuje szybkim postępem w nauce języka angielskiego.

Polecam Anglopunkt

Aneta Jendrys -studentka Uniwesytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Zajęcia u Pani Agnieszki były czterogodzinną przyjemnością. Zgłosiłam się do Anglopunktu, żeby przygotować się do egzaminu IELTS. Pani Agnieszka udostępniła mi wszystkie niezbędne materiały, przykładowe testy czy pytania egzaminacyjne. Rozwiewała moje wątpliwości natury gramatycznej czy fonetycznej. Intensywne zajęcia urozmaicała przerywnikami w postaci piosenek i teledysków.

Z czystym sumieniem polecam.

Oliwia Jaruzel, absolwentka Politechniki Wrocławskiej.

Dziękuję bardzo, dodam tylko, że Pani Oliwia świetnie zdała egzamin IELTS , który pomoże jej w zrealizowaniu swoich ambicji zawodowych.

Agnieszka Jeżyk-Chlebowska


Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Panią Agnieszką. Od 1,5 roku uczęszczam na lekcje. Zajęcia prowadzone są w bardzo ciekawy i dostępny dla każdego sposób. Moje osiągnięcia językowe oceniam bardzo pozytywnie. Lekcje rozpoczynałam od znikomej wiedzy, natomiast spotkania w Anglopunkcie pozwoliły mi sie rozwinąć i ośmielić w kontaktach anglojęzycznych.
Aleksandra Paluch
Była piłkarka ręczna MKS Zagłębie Lubin oraz nauczyciel Wychowania Przedszkolnego w Planecie Zdrowia.

Bardzo polecam zajęcia w Anglopunkcie, które cechowały się dużym zróżnicowaniem, co wpłynęło na to,że lekcje były bardzo ciekawe. Elastyczność lektorki, indywidualny dobór starannie przygotowanych materiałów, wyposażenie sali sprawiły,że chodziłem na zajęcia z przyjemnością.
Piotr Rozbicki, specjalista ds. ochrony środowiska

Copyright : Anglopunkt