Uwaga! Brak wolnych miejsc!

                                Język angielski dla dzieci i młodzieży

Szkoła Językowa Anglopunkt w Lubinie  kładzie szczególny nacisk na rozwój językowy dzieci i młodzieży albowiem w tym wieku są oni wyjątkowo chłonni na nową wiedzę, z łatwością przyswajają akcent, słówka i struktury gramatyczne. Jednocześnie naszą misją jest ucieczka przed szkolną nudą, siedzeniem w ławkach i monotonnym rozwiązywaniem zadań „z dziurami”.

Dzieci

Sala w Anglopuncie wyposażona jest w dywanik, pufy, gry językowe, pluszaki i piłki dla dzieci albowiem dużo pracujemy metodą TPR ( zawierającą zabawy ruchowe). Dzieci otrzymują także dzienniczki ucznia, wesołe pieczątki określające stopień przyswojenia materiału. Zabawy, gry i śpiewanie piosenek to najlepszy sposób na osłuchanie się z melodią języka obcego.


Młodzież

Młodzieży gimnazjalnej i licealnej proponujemy natomiast zajęcia z użyciem metody projektowej, a także kładziemy duży nacisk na użycie urządzeń multimedialnych (tablica multimedialna, rzutnik), pracę z Internetem, komputerem, a nawet telefonem komórkowym.

Język angielski dla dorosłych

Język angielski dla dorosłych prowadzony jest w dwóch modułach:

-zajęcia grupowe:

O przyjęciu do konkretnej grupy decyduje test poziomujący. W celu wypełnienia testu poziomującego należy przyjść do Anglopunktu i  i w miłej atmosferze, przy filiżance herbaty wypełnić test poziomujący.

-zajęcia indywidualne:


„Nie każdy je marchewkę!”

Zajęcia indywidualne są prowadzone dla tych osób, które z jakiś względów nie lubią zajęć w grupie, i chcą uczyć się w swoim indywidualnym rytmie, bądź ze względu na rodzaj wykonywanej pracy czy też hobby mają specyficzne potrzeby: W tym module oferujemy:

-język angielski indywidualnie:

typ: standard -język angielski indywidualnie ;
typ: VIP -język angielski indywidualnie;
typ: Business English -język angielski indywidualnie;
typ: dla osób wjeżdżających do pracy za granicę;

Anglopunkt dopasuje się do Ciebie, nie musisz lubić tego co wszyscy!

                                            Język angielski dla firm

Oferta dla firm Anglopunkt dba o pracowników firm, którzy ze względów na rodzaj wykonywanej pracy bądź chęć rozwoju i konieczność zadbania o własną karierę zdecydują się na kurs języka angielskiego. Standardowy kurs języka angielskiego może zostać wzbogacony o moduł Business English. Istnieje możliwość prowadzenia zajęć w miejscu pracy.

                                 Język angielski -kursy egzaminacyjne

Anglopunkt posiada w swojej ofercie kursy przygotowujące do egzaminów:
-FCE
-CAE
-IELTS
-MATURA
-i.in.


                                                   KORKI we wtorki

Korki we wtorki ( i nie tylko)! Pakiet korepetycji i szybkich korepetycji: Anglopunkt oferuje korepetycje. Można wykupić pakiet korepetycji (czyli określoną liczbę godzin korepetycji) a także korepetycje całoroczne.

Pomożecie? Pomożemy!

Możliwe jest także wykupienie pojedynczej godziny „korków” w razie problemu z zadaniem domowym, wypracowaniem, przygotowaniem do testu. Pamiętaj tylko, żeby wcześniej zadzwonić! Nie zostawimy Cię „ na lodzie”!

Dla klientów szkoły 5 % zniżki na korepetcje!

                              Zainteresowaliśmy Cię naszymi kursami?
                                             Zadzwoń: 606 31 41 31
                                           Napisz: erisson@tlen.pl
             Dołącz do nas na Facebooku i poleć nas swoim znajomym!
                                          facebook.com/Anglopunkt

Copyright : Anglopunkt